Sisustus- ja mööblikangad

  • Avaleht
  • /
  • Sisustus- ja mööblikangad

Sisustuskangad ja mööblikangad

Kangas ja Nööp kauplustes on nii koha peal olemas kui näidiste järgi tellitavad tuhanded erinevad mööbli- ja sisustuskangad. Suurem osa meie poolt pakutavatest kangastest pärineb Euroopa tootjatelt ning tarnijatelt Saksamaalt, Itaaliast, Hispaaniast, Belgiast ja Hollandist. Meie esindatavad kaubamärgid ning tarnijad on näiteks Luisa Sempere, Viuda de Rafael Gandia, Boleaert&Moens, Rioma, Yebane, Manuel Revert, Equipo drt, Casalegno Tendaggi jpt.

Meie kaubavalikus on:

  • Mööblikangad – diivanite, tugitoolide jm. katmiseks on kõige sobilikumad spetsiaalsed mööbliriided, mis on tugevad ja vastupidavad (hõõrdumiskindlust näitav Martindale testi tulemus > 20000) ning eritöötlusega (teflonviimistlusega mööblikate on määrdumiskindlam ja kergesti puhastatav);
  • Sisustuskangad laudlinadeks, voodipesuks, voodikateteks, patjadeks.

Sinu kodu väljendab Sinu isikupära

“Sinu kodu ei ole pelgalt asjade kogum, mis täiendab Sinu isikupära. Kui sa astud kellegi koju, teed sammu üle ukseläve, astud sa justkui selle inimese ajju.“  (Katie Eary, briti moelooja). Julge mõelda, julge katsetada, väljenda – kujunda oma siseruumi, ärata oma kujutlusvõime.

Mängi interjööris tekstiiliga, et saada isikupärased lambikuplid, diivanipadjad, mööblikatted jm. Rakenda nutikaid lahendusi ka minimalistliku interjööri seinapinna kujundamises, näiteks vali põneva kujundusega digitrüki tekstiil ja lase see alusraamile tõmmata.  Kombineeri see pehme mööbli katete (padjad, pleedid, voodikatted), kardinate ja vaibaga ning saadki kiiresti ja minimaalsete vahenditega väljendusrikka ja omanäolise tulemuse, mis on soovi korral järgmisel hooajal hõlpsasti välja vahetatav.

Kui endal jääb ideedest või oskustest puudu, konsulteeri julgesti meie kaupluste spetsialistidega.

Tex Trade OÜ

Aadress:Kadaka tee 56c, TallinnE-mail:info@unistustekardinad.eeKauplused:Vaata kontakte


Site by

Soovin saada Kangas & Nööp püsikliendiks

Püsikliendile kehtib 5% allahindlus
kõigis Kangas & Nööp kauplustes